3D projektas

Kaip rodo praktiką, projektavimas landšaftinių darbų pradžioje labai taupo laiką ir lėšas, leidžiant iš anskto identifikuoti visas galimas klaidas ir trūkumus. Projektas leidžia grafiškai pavaizduoti kaip atrodys namas ir jį supantis landšaftas.

2D projektai yra gana aiškūs, tačiau tam, kad įsivaizduoti galutinį variantą savo užsakymo, reikėtų turėti šiek tiek fantazijos. Nepastebėjimas kažkokių smulkmenų projektavimo stadijoje gali ateityje privesti prie didelių išlaidų po sudėtingos kompleksinės statybos.

Šiuolaikinės technologijos leidžia kurti projektus, kurie yra artimiau realybės ir gyvo suvokimo. Tuo užsimena 3D modeliavimas. 3D vizualizacija leidžia sukurti būsimo landšafto vaizdo dizainą iki mažiausių detalių, netgi iki tokio lygio, kaip kur bus pakabinti vartų raktai ir kokios spalvos bus pašto dėžutė. Užsisakius 3D projektavimą, užsakovas pamatys, kaip atrodys jo užsakymas pasibaigus darbams, taigi galės laiku ką nors pakeisti. Su 3D projekto pagalba galima išbandyti įvairius dizaino variantus, atsižvelgiant į savo asmeninius skonius ir norus. 3D projektavimas leidžia sukurti įvairius dizaino variantus, pasirinkti spalvos paletę, sustatyti baldus, organizuoti funkcionalines zonas ir pan. Laistymo ir apšvietimo schemos, detalūs alpinariumo brėžiniai, gėlynai, pėsčiųjų takai ir trasos, o taipogi papildomi pastatai ( pavėsinės, šiltnamiai ir t.t.) leidžia tikslingiau optimizuoti pinigines išlaidas, suorganizuoti darbų procedūrą, parinkti tinkamiausias statybines medžiagas.

3D projektai la3d projektas 1bai didina landšaftinių darbų architektų ir dizainerių efektingumą ir kokybę. Bet 3D projektavimas yra ganėtinai sunkus, jį padaryti gali tik aukščiausio lygio specialistai ir būtent tokie „LANDŠAFTO DIZAINAS“ kompanijos specialistai siūlo jums savo patirtį ir įgūdžius. 3D projektai, kuriuos padarys mūsų ekspertai, padės jums efektyviausiai ir ekonomiškiausiai  pasirūpinti savo sodyba, bei pasirinkti variantą, kuris labiausiai atitiktų jūsų skonį ir galimybes.