apzeldinimo_irankiai, apželdinimas, apželdinimo paslaugosApželdinimas yra vienas iš pagrindinių mūsų įmonės veiklos sričių. Mūsų komanda susideda iš patyrusių ir kvalifikuotų savo srities specialistų, atliekančių darbą kokybiškai bei preciziškai, prieš tai išanalizavus bei aptarus su klientu optimaliausius sprendimus atsižvelgiant į jo galimybes, poreikius bei pageidavimus. Per savo egzistavimo laikotarpį sukaupėme nemažai žinių apželdinimo sferoje, sėkmingai įvykdėme daug projektų, kuriuomis pilnai liko patenkinti klientai. Teikiame visas su apželdinimu susijusias paslaugas nuo projektavimo iki priežiūros.

Esame moderni ir šiuolaikiška apželdinimo įmonė, todėl nuolat diegime įvairias naujoves apželdinimo srityje. Moderniausios apželdinimo idėjos padės Jums apsispręsti kaip turi atrodyti Jūsų busimas sodas.

Visų aplinkos tvarkymo darbų finalinis etapas yra aplinkos apželdinimas, kuris nulemia viso sklypo įvaizdį. Todėl labai svarbu jam skirti daug dėmesio ir turėti busimą gerbūvio viziją.

Aplinkos tvarkymo darbai susideda iš kelių etapų, po kurių gali būti pradėtas apželdinimas:sekatorius_augalu_karpymui, apželdinimas, apželdinimo paslaugos

  1. Paruošiamasis etapas, kurio metu analizuojamos sklypo geodezinės nuotraukos, nustatomas grunto drėgnumas ir sudėtis;
  2. Projekto kūrimas, kai atliekami visi su apželdinimo projektu susijusi darbai;
  3. Sklypo žymėjimas (mažųjų sodo architektūros elementų statyba, grunto klojimo ir lyginimo darbai, apšvietimo bei laistymo sistemų įrengimas).