Įmonės būstinės apželdinimas yra teigiamų įspūdžių ir emocijų šaltinis ne tik klientams, bet ir dirbantiems joje žmonėms. Augalai labai pagerina aplinką patalpose, padidiną oro drėgnumą ir deguonies koncentraciją. Gyvų augalų dėka gerėja savijauta ir nuotaika, didėja darbingumas ir susidaro teigiamas kompanijos įvaizdis.

Jeigu Jus norite papuošti savo ofisą gyvais augalais, kreipkitės į mus ir šį problemą bus išspręsta lengvai ir greitai.

Pasinaudojus mūsų paslaugomis, Jus išvengsite savo laiko gaišimo, kurį skirtumėte gražių ir nelepių augalų pirkimui. Neteisingai parinkus augalus, jie gali neišgyventi ofiso sąlygomis, kas sudarys dar daugiau problemų. Jums nereikės ieškoti dekoratyvinių vazonų, kurie turi tikti ne tik įsigytoms augalams ir būti reikiamo dydžio, kad pasirūpinti šaknų sistemos vystymui ateityje, bet ir turės harmoningai įsilieti į ofiso interjerą.

Taip pat nereikia pamiršti apie tai, kad po augalų pirkimo juos reikia formoti augalai metalinese vazonose Landsafto dizainas

Formuoti augalai vazonuose - formoti augalai metalinese vazonose Landsafto dizainas
persodinti, o dirvožemio parinkimas ir pats persodinimo procesas reikalauja specifinių žinių ir patirties. Be to, visi gyvi organizmai stokoja ypatingos priežiūros, o papasakoti, kaip tai teisingai daroma, gali tik specialistai. Vieniems augalams patinka saulės šviesa, tuo tarpu kai kiti jos nepakenčia, kai kurios rūšys tiesiog negali būti vienas šalia kito – į visą tai reikia būtinai atsižvelgti rengiant ofiso apželdinimą. Iš to seka, kad daug paprasčiau pasamdyti šios srities profesionalus ir gauti deramą rezultatą, neišleidus tam brangaus laiko ir neturėti papildomų nuostolių, kurie yra neišvengiami nekvalifikuotai atliekant apželdinimą.

Mūsų darbe mes atsižvelgiame į bendrą Jūsų įmonės įvaizdį ir jos veiklą, taip pat patalpų apšvietimą, temperatūrą, oro drėgnumą ir t. t. UAB „Landšafto dizainas“ darbuotojai persodina augalus atsižvelgiant į visus augalų ypatumus, kuriant reikiamą drenažo sistemą ir naudojant aukščiausios kokybės gruntą bei trąšas.