Tvenkinys, kaip ir bet kokia sodo dalys reikalauja priežiūros, todėl baseino valymas 1norint, kad jis atrodytų gražiai ir džiugintų Jus, reikia jam taip pat skirti dėmesio. Skirtingais metų laikais reikia neužmiršti iš tvenkinio pašalinti visas negyvas organines medžiagas, pavyzdžiui lapus. Kiti darbai atliekami tik tam tikrais metų laikais.

Kad išvengti galimų problemų tokių kaip vandens žaliavimas ar per didelis kiekis dumblių tvenkinyje, reikia atlikti kelis darbus nuolat, pavyzdžiui, pašalinti negyvus ar mirštančius augalus, nukritusius lapus, dumblius ar negyvas žuvis. Vandens lygis taip pat turi būti nuolat tikrinamas, kad jo kiekis nesikeistų. Elektros įranga, pavyzdžiui, siurbliai ir filtrai turi būti reguliariai apžiūrimi. Taip pat reikia neužmiršti, kad vanduo turi būti pilnai keičiamas, priklausomai nuo tvenkinio tipo, o dangos paviršius plaunamas.

Mes teikiame kompleksines tvenkinių priežiūros paslaugas. Norite kas vanduo tvenkinyje būtų skaidrus ir sumažinti dumblių kiekį jame? - Kreipkites į mus. Mūsų specialistai reikiamu metu kokybiškai atliks visus su tvenkinių priežiūra susijusius darbus, todėl Jums liks tik grožėtis šia sodo puošmena. Tvenkinio valymo kaina priklauso nuo jo dydžio ir užterštumo.

Taip pat valome ir prižiūrime lauko baseinus.

baseino valymas    baseino valymas 2