Apželdinimo paslaugos

Apželdinimas

Apželdinimo paslaugos – tai vienas iš pagrindinių mūsų įmonės veiklos sričių. Mūsų komanda susideda iš patyrusių ir kvalifikuotų savo srities specialistų, atliekančių darbą kokybiškai bei preciziškai, prieš tai išanalizavus bei aptarus su klientu optimaliausius sprendimus atsižvelgiant į jo galimybes, poreikius bei pageidavimus. Per savo egzistavimo laikotarpį sukaupėme nemažai žinių apželdinimo sferoje, sėkmingai įvykdėme daug projektų, kuriomis pilnai liko patenkinti klientai. Teikiame visas su apželdinimu susijusias paslaugas nuo projektavimo iki priežiūros.

Esame moderni ir šiuolaikiška apželdinimo įmonė, todėl nuolat diegime įvairias naujoves apželdinimo srityje. Moderniausios apželdinimo idėjos padės Jums apsispręsti kaip turi atrodyti Jūsų busimas sodas.

Visų aplinkos tvarkymo darbų finalinis etapas yra aplinkos apželdinimas, kuris nulemia viso sklypo įvaizdį. Todėl labai svarbu jam skirti daug dėmesio ir turėti busimą gerbūvio viziją. Rinkites kokybiškas apželdinimo paslaugas iš mūsų.

Sklypo projektavimas

Vienas iš svarbiausių žingsnių jaukios, gražios ir harmoningos aplinkos kūrime yra apželdinimo projektas. Šio projekto kūrime dalyvauja ne tik patyręs ir profesionalus dizaineris, bet ir klientas į kuriuo poreikius ir pageidavimus būtinai atsižvelgiama. Projektuojant augalams parenkama konkreti želdinių vieta, jų forma, aukštis, suderinamumas su kitais augalais, nurodomos augalų eksplikacijos. Klientui pageidaujant, projekte gali būti nurodytos apšvietimo taškai be jų tipas, takeliai, baseinėliai, mažosios sodo architektūros statiniai ir kita. Taip pat teikiame autorines projekto priežiūros paslaugas. Projektuojame įvairių tipų ir dydžių želdinius, gėlynus, alpinariumus, dekoratyvinius baseinėlius, krioklius, upelius, takelius, taip pat laistymo sistemas, sklypo apšvietimą. Ruošiame teritorijų želdinimo projektus privatiems sklypams, sodyboms, visuomeninio naudojimo teritorijoms.

Sklypo projektavimas yra viena iš mūsų teikiamu apželdinimo paslaugų.

3D projektavimas

3D projektas

Kaip rodo praktiką, projektavimas landšaftinių darbų pradžioje labai taupo laiką ir lėšas, leidžiant iš anskto identifikuoti visas galimas klaidas ir trūkumus. Projektas leidžia grafiškai pavaizduoti kaip atrodys namas ir jį supantis landšaftas.

2D projektas

2D projektai yra gana aiškūs, tačiau tam, kad įsivaizduoti galutinį variantą savo užsakymo, reikėtų turėti šiek tiek fantazijos. Nepastebėjimas kažkokių smulkmenų projektavimo stadijoje gali ateityje privesti prie didelių išlaidų po sudėtingos kompleksinės statybos.

Šiuolaikinės technologijos leidžia kurti projektus, kurie yra artimiau realybės ir gyvo suvokimo. Tuo užsimena 3D modeliavimas. 3D vizualizacija leidžia sukurti būsimo landšafto vaizdo dizainą iki mažiausių detalių, netgi iki tokio lygio, kaip kur bus pakabinti vartų raktai ir kokios spalvos bus pašto dėžutė. Užsisakius 3D projektavimą, užsakovas pamatys, kaip atrodys jo užsakymas pasibaigus darbams, taigi galės laiku ką nors pakeisti. Su 3D projekto pagalba galima išbandyti įvairius dizaino variantus, atsižvelgiant į savo asmeninius skonius ir norus. 3D projektavimas leidžia sukurti įvairius dizaino variantus, pasirinkti spalvos paletę, sustatyti baldus, organizuoti funkcionalines zonas ir pan. Laistymo ir apšvietimo schemos, detalūs alpinariumo brėžiniai, gėlynai, pėsčiųjų takai ir trasos, o taipogi papildomi pastatai ( pavėsinės, šiltnamiai ir t.t.) leidžia tikslingiau optimizuoti pinigines išlaidas, suorganizuoti darbų procedūrą, parinkti tinkamiausias statybines medžiagas.

3D projektai labai didina landšaftinių darbų architektų ir dizainerių efektingumą ir kokybę. Bet 3D projektavimas yra ganėtinai sunkus, jį padaryti gali tik aukščiausio lygio specialistai ir būtent tokie „LANDŠAFTO DIZAINAS“ kompanijos specialistai siūlo jums savo patirtį ir įgūdžius. 3D projektai, kuriuos padarys mūsų ekspertai, padės jums efektyviausiai ir ekonomiškiausiai  pasirūpinti savo sodyba, bei pasirinkti variantą, kuris labiausiai atitiktų jūsų skonį ir galimybes.

Vejos įrengimas

Tam, kad sukurti gražią dekoratyvinę veją, kuri pastoviai trauks aplinkinių dėmesį, reikia laikytis keliu principu. Viena iš svarbiausių sėkmės sąlygų yra tinkamas parinkimas sėklų mišinio ir grunto paruošimas. Taip pat svarbu tinkamai paruošti pagrindą, užtikrinti efektyvų laistymą ir pastoviai prižiūrėti žaliuojančią veją.

Patikėkite vejos įrengimą bei kitas apželdinimo paslaugas mūsų specialistams ir tikrai būsite patenkinti savo pasirinkimu.

Susisiekti

Ruloninės vejos įrengimas

Ruloninės vejos įrengimas leis Jums iškarto grožėtis žaliuojančia veja. Tai yra geriausias būdas pasiekti rezultatą trumpiausiu laiku.

Ruloninės vejos pagrindas visiškai nesiskiria nuo įprastos – sėjamos – vejos pagrindo, todėl paruošimo etapai yra tokie pat, kaip ir paprastos vejos: apželdinimo plano sudarymas, tinkamo pagrindo iš derlingo dirvožemio suformavimas, lygių išvedimas, drenažo bei laistymo sistemos įrengimas. Šie etapai yra būtini, siekiant gero rezultato. Pagrindinis vejos prigijimo ir ilgaamžiškumo veiksnys yra būsimo pagrindo suformavimas,  ruloninės vejos klojimas tinkamu laiku  bei tolimesnė priežiūra. Todėl ruloninės vejos įrengimas nėra paprastas vejos „kilimo“ patiesimas.

Savo klientams galime pasiūlyti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje užaugintą ruloninę veją. Kainą įtakoja transportavimo kaštai. Veja turi būti transportuojama ir saugoma atitinkamoje temperatūroje, kad ją nesugadinti. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į mus. Pakonsultuosime, patarsime bei parengsime sąmatą ruloninės vejos įrengimui bei kitiems apželdinimo darbams.

Alpinariumų įrengimas

Alpinariumas – tai tarsi mažas kampelis Jūsų sode, kuris skirsis nuo supančių augalų spalvingumo ir primins apie neatskiriamą ryšį su laukine gamta. Judantis vanduo ir garsas bei augančių augalų ir žuvų grožis suteikia sodui kitokį vaizdą ir didesnį malonumą. Sodo tvenkinys, kokios formos ar didžio jis bebūtų, taip pat privilioja gyvūnus, todėl savo sode turėsite nedidelį gamtos draustinį.

Vienas iš pagrindinių bruožų, kuris skiria mus nuo kitų yra originalių, natūraliai atrodančių ir įspūdingų alpinariumų kūrimas. Šios sodo puošmenos įrengimui skiriame ypač didelį dėmesį. Kiekvienas alpinariumo projektas kuriamas individualiai, todėl jie tampa unikaliais.

Stilingo ir gražaus alpinariumo įrengimą gali pasiulyti ne kiekviena apželdinimo paslaugas teikianti įmonė. Kai kuriuos mūsų darbus šioje srityje galite pamatyti žemiau esančiose nuotraukose.

Gėlynų įrengimas

Gėlynų kūrimas, kaip taisyklė, yra savotiškas galutinis akordas – kai visi kiti apželdinimo ir apželdinimo darbai yra sėkmingai atlikti. Kaip ir bet kuriam paskutiniam prisilietimui, tam reikia tikrų kraštovaizdžio dizainerio įgūdžių. Naudojant augalų, augančių mūsų klimato sąlygomis, ivairovę galima įkūnyti pačias drąsiausias fantazijas – juk Gamta suteikė menininkui didžiulį formų ir spalvų pasirinkimą! Ryškus ir linksmas arba romantiškai švelnus – kiekvienas pasirenka spalvas, kuriomis paivairina savo sodą.

Deja, nuotraukos negali parodyti, kuo gėlės traukia, net ir likdamos už akių. Tai be abejo jų aromato žydėjimo metu, bet jūsų vaizduotė neabejotinai papildys vaizdą. Peržiūrėkite  darbų galerija ir kai suprasite, kad ir Jūsų kiemas reikalauja daugiau spalvų bei kvapu, kreipkites.

Augalų sodinimas

Dekoratyviniai augalai sodinami, kad nulemti sodo stilių bei kartu paįvairinti jį kvapais. Šių augalų žiedai yra nuostabūs ir džiugina daugybe įvairiais spalvais. Taip pat labai gražiai galima pritaikyti ir vaismedžius. Augalų suderinimas yra svarbus sodo formavimo uždavinys. Medžio forma, pavidalas ir dydis turi atlikti stilių ir erdvės suskirstymą.

Sodiname visų tipų ir didžių augalus. Pagal projektą ir be jo išrenkame arba padedame išrinkti augalus klientui, jas atvežame ir pasodiname, suformuojame įvairias augalų kompozicijas.

Kai augalai yra susodinti, pats laikas įrengti drėkinimo (laistymo) sistemą ir parinkti tinkamus šviestuvus jaukiai aplinkai sudaryti.

Šlaitų apželdinimas

Šlaito apželdinimas reikalingas ne tik gražiam vaizdui sukurti, bet ir atlieka labai svarbią funkciją – sutvirtiną šlaitą, kad jis išliktu toks, kok buvo suformuotas. Tik tinkamai atlikus šlaito apželdinimą, o kartu ir sutvirtinimą, galima bųti ramiam, kad ji nenučiožtų pavasarį ištirpus sniegui, arba pasitaikius lietingam mėnesiui.
Pagrindinė problema, susijusi su šlaitais yra dirvos erozija. Tai ypač aktualu, kai šlaitas naujai suformuotas ir žemė dar nesusigulejusi. Kai šlaitas yra gana status (daugiau negu 30 laipsniu), reikia jį sutvirtinti. Tam apart augalų, kurie sulaiko gruntą savo šaknimis, bei pasisavina drėgmę, naudojami specialus tinklas, agroplėvelė ir pan. Nuspręsti kaip atrodys šlaitas reikia iš anksto.
Turime daug patirties šlaitinio sklypo apželdinime, todėl drąsiai galime rekomenduoti save kaip šios srities profesionalus. Turite sudėtingą šlaituotą sklypą? Mes jį apželdinime.

Stogo apželdinimas šilokų kilimu

Šilokų kilimas – tai ant specialios geotekstilės suformuotas augalinis 1,0-2,5 cm storio sluoksnis, kuriame pasodintos 7-8 augalų rūšys (šilokai, gvazdikai, čiobreliai). Šilokai visą gyvastį kaupia lapuose, todėl nereikalauja storo grunto sluoksnio, kad galėtų augti ir žydėti. Karštos ir saulėtos vasaros dienos, nesukuria jiems didelio streso. Tai daugiamečiai augalai, žydintys įvairiomis spalvomis nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Užauga iki 5-10 cm aukščio.
Apželdintiems stogams įrengti labai patogu naudoti šilokų kilima. Esminis jo privalumas  – tai nereikalaujanti priežiūros danga. Jeigu stogas nuožulnus arba lygus galima apsieiti be laistymo sistemos. Ši augalinė danga yra palyginus lengva, prigerus vandens sveria apie 50kg/m2.  Žinoma, estetinis vaizdas su žaliu stogu pasikeičia tik teigiamai.
Peržiūrėkite darbų procesą, kai šilokų kilimas įrengiamas ant plokščio stogo.
  • Siloku-kilimas-ant-stogo
  • Plokščio stogo dengimas šilokų kilimu

Ofisų apželdinimas

Įmonės būstinės apželdinimas yra teigiamų įspūdžių ir emocijų šaltinis ne tik klientams, bet ir dirbantiems joje žmonėms. Augalai labai pagerina aplinką patalpose, padidiną oro drėgnumą ir deguonies koncentraciją. Gyvų augalų dėka gerėja savijauta ir nuotaika, didėja darbingumas ir susidaro teigiamas kompanijos įvaizdis.

Jeigu Jus norite papuošti savo ofisą gyvais augalais, kreipkitės į mus ir šį problemą bus išspręsta lengvai ir greitai.

Pasinaudojus mūsų paslaugomis, Jus išvengsite savo laiko gaišimo, kurį skirtumėte gražių ir nelepių augalų pirkimui. Neteisingai parinkus augalus, jie gali neišgyventi ofiso sąlygomis, kas sudarys dar daugiau problemų. Jums nereikės ieškoti dekoratyvinių vazonų, kurie turi tikti ne tik įsigytoms augalams ir būti reikiamo dydžio, kad pasirūpinti šaknų sistemos vystymui ateityje, bet ir turės harmoningai įsilieti į ofiso interjerą.

Taip pat nereikia pamiršti apie tai, kad po augalų pirkimo juos reikia

persodinti, o dirvožemio parinkimas ir pats persodinimo procesas reikalauja specifinių žinių ir patirties. Be to, visi gyvi organizmai stokoja ypatingos priežiūros, o papasakoti, kaip tai teisingai daroma, gali tik specialistai. Vieniems augalams patinka saulės šviesa, tuo tarpu kai kiti jos nepakenčia, kai kurios rūšys tiesiog negali būti vienas šalia kito – į visą tai reikia būtinai atsižvelgti rengiant ofiso apželdinimą. Iš to seka, kad daug paprasčiau pasamdyti šios srities profesionalus ir gauti deramą rezultatą, neišleidus tam brangaus laiko ir neturėti papildomų nuostolių, kurie yra neišvengiami nekvalifikuotai atliekant apželdinimą.

Mūsų darbe mes atsižvelgiame į bendrą Jūsų įmonės įvaizdį ir jos veiklą, taip pat patalpų apšvietimą, temperatūrą, oro drėgnumą ir t. t. UAB „Landšafto dizainas“ darbuotojai persodina augalus atsižvelgiant į visus augalų ypatumus, kuriant reikiamą drenažo sistemą ir naudojant aukščiausios kokybės gruntą bei trąšas.

Konsultacija apželdinimo klausimais

Nuo mus supančios aplinkos priklauso mūsų gera nuotaika bei savijauta. Todėl labai svarbu sukurti tokį nuosavą gamtos kampelį, kurio grožėtųsi ne tik kiti, bet ir kuriame galėtumėte laisvai atsipalaiduoti išėjus į kiemą ir pažvelgus kaip viskas aplinkui žaliuoja ir žydi gėlėmis.

Jeigu planuojate sukurti savo sodyboje tokį gamtos kampeli, tačiau neturite žinių kaip geriausiai tai padaryti, daug laiko ar kūrybinių minčių, teisingiausia būtų kreiptis į šios srities specialistą, kuris, atsižvelgdamas į Jūsų pageidavimus sukurtų apželdinimo projektą.

Pageidaujant trumpai pasikonsultuoti apželdinimo klausimais, skambinkite mums telefonu. Norint gauti platesnę konsultaciją susitarkite su mumis dėl patogaus Jums laiko susitikimui ir mes patarsime kaip sukurti Jūsų svajonės sodą.

DARBŲ GALERIJOS