Mes mylime tai, ką darome!

Daugelis žmonių renkasi mus išgirdę gerus atsiliepimus iš savo draugų, giminaičiu, pažįstamų. Visada dirbame taip, kad Jus džiaugtumetes pasirinkę
būtent UAB "Landšafto dizaino" paslaugas. Geriausias įvertinimas mums - laimingas klientas.

 

Mūsų komandoje dirba atsakingi, gerai išmanantis darbo specifiką žmonės. Tik turint tiek žinių, užsispyrimo ir noro sugebame daugelį metų likti aukščiausiai įvertinta komanda.

Nuo pirmų savo projektų mokėmės suprasti žmones ir pasiūlyti tinkamus apželdinimo sprendimus. Kruopščiai ir nuosekliai atliekant darbus siekėme užbriežto tikslo - užtarnauti apželdinimo specialistų vardą.

Naujus komandos narius renkame atsižvelgdami ne tik į turimą patirtį, bet ir norą dirbti bei siekti gero rezultato.

Nesiekiame padaryti visų darbų, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo nesudėtingai. Nesiekiame turėti tuksiančius klientų ir tapti tarptautinė korporacija.
Teikiame savo paslaugas tik tuose srityse, kuriuose turime pakankamai žinių, kad darbus atlikti kokybiškai. Klientų kiekis yra ribotas dėl labai paprastos priežasties, nes stengiamės kiekvienam klientui skirti kuo daugiau laiko, o paroje tik 24 val., dėl ko fiziškai negalime imtis visų galimų naujų projektų. 


 

Kur mes randamės

Patys esame Vilniečiai, todėl ir dirbame daugiausiai čia, bet tai visai nereiškia, kad kitų miestų gyventojai negali į mus kreiptis. Darbus atliekame ir užsienyje, tačiau tai, be abejo, reikia derinti iš anskto.

 

Landšafto dizainas, UAB
Vilnius, Lietuva
Dėl apželdinimo kreiptis į Igoriu tel. +370 6 1497477
Laistymo ir apšvietimos sistemų klausimais kreiptis į Aleną tel. +370 6 0066670